חברת ESD היא חברה חדשנית ודינאמית הנמצאת בתנופת צמיחה מהירה. החברה מתמחה בליווי סביבתי-ירוק בפרויקטים מכל הסוגים ובכל רמות התכנון - מרמת תוכנית המתאר ותשתיות ארציות ועד לתכנון מפורט וניהול ביצוע של מבנים ושכונות, כבישים ומסילות רכבת.


צוות עובדי החברה צעיר ואנרגטי ומונה כ-30 עובדים המגיעים מדיספלינות שונות בתחום האדריכלות, נוף ותכנון ערים, הנדסה, גיאולוגיה, אקוסטיקה, גיאוגרפיה ומיפוי, אקולוגיה, ניהול משאבי טבע וביולוגיה ימית. המומחים של שלנו הם אנשים עם ניסיון שטח לא מבוטל, מוודאים שאנחנו נותנים פתרונות מהירים ויעילים לצרכים הדחופים של לקוחותינו.

 

השירות שאנחנו מעניקים לפרויקטים הרבים שאנו מלווים נעשה תוך הבנה מעמיקה של תהליכים ולוחות הזמנים של התכנון והביצוע ומבלי לאבד אחיזה במציאות הכלכלית והסטאטוטורית העכשווית שבה אנחנו פועלים

בין הפעילויות העיקריות של החברה נמנים; ייעוץ לבנייה ירוקה, תכנון וניהול סביבתי, ניהול פסולת, הערכת השפעה סביבתית, תכנון וניהול תשתיות ותחבורה עירוניות ואזוריות ותכנון אסטרטגיות קיימות

 

עובדי החברה מייעצים למאות פרויקטים, במגזר הציבורי ובמגזר הפרטי. בין לקוחותינו רשויות מקומיות, חברת החשמל לישראל, מקורות, אל-על, כנסת ישראל, משרדי ממשלה וחברות פרטיות רחבות היקף עם סניפים בכל העולם. אנחנו מבצעים בעצמנו סקירות, דיגומים, ופיקוח באתרי הבנייה.

 

בזכות פעילותנו הענפה ברשויות רבות בארץ, אנו נהנים מהיכרות ישירה וקשר רציף עם מקבלי ההחלטות בכל הרמות, מה שמקל עלינו בקידום תהליכים בירוקרטיים.

 

החברה חתומה על הסמכתם של עשרות פרויקטים ביעודים שונים לתקן ירוק ישראלי 5281 ובהם בניין המגורים הראשון שהוסמך בישראל.

 

מנכ"ל החברה הוא מלווה בנייה ירוקה מהראשונים שהוסמכו בארץ.

אודות החברה